2015 yılında fiziksel etkinliklerle yola çıkan ve 2017 yılında dijital yayın hayatına başlayan Gelecek Burada, yıllar içerisinde birbirinden önemli kurum ve kuruluşlarla birlikte farklı işlere imza attı ve çeşitli kurumların desteklerini almayı başardı.

Siz de reklam, iş birliği, destek ve benzeri konular için ilgili takım arkadaşımız Hasan Hüseyin Kesen ile hasan[at]gelecekburada.net üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Geleceğin Markaları

3dörtgen

Dünyanın ilk konsept 3D yazıcı mağaza & kafesi olan 3dörtgen, kurulduğu günden bu yana Gelecek Burada'dan desteklerini esirgememiş ve 2021 yılı başından itibaren 3dörtgen Blog'u takımımıza emanet ederek iş ortağımız haline gelmiştir.

Ford

Ford, "Geleceği Bugünden Yaşa" kampanyasının tanıtım çalışmaları kapsamında süreli olarak Aposto!'daki Geleceğe Dönüş yayınımızın destekçisi oldu.

Aposto!

2021 yılı itibariyla yeni medya platformu Aposto!'da "Geleceğe Dönüş" ismiyle haftalık bülten yayını yapmaya başladık.

NewsLabTurkey

Türkiye gazetecilik endüstrisindeki aktörlere ve geleceğin gazetecilerine eğitim vermeyi hedefleyen NewsLabTurkey'nin Kuluçka Eğitimi'ne katılarak hibe almaya hak kazandık ve çeşitli konularda katkı almaya devam ediyoruz.

Sonar+D

Zorlu PSM'de gerçekleştirilen dünyanın en büyük teknoloji ve müzik festivali Sonar+D'de iki kez oturum gerçekleştirerek okurlarımız ile fiziksel buluşmalarının sayısını 10'a çıkardık.

Yenilik Peşinde

Impact Hub İstanbul ve Onaranlar Kulübü ortaklığında gerçekleştirilen ve tarafımızdan içerik desteği verilen; merak eden, sorgulayan, araştıran, çözüm arayan, yeniliğin ve değişimin peşinde koşan liseli gençlerin birlikte öğrenip, üreten bireylere dönüşümünü sağlamak için ihtiyaç duyulan araçları ve alanı sağlamayı hedefleyen proje.