İstanbul’da doğan bir proje olan LIMINAL, kompakt yapısıyla alışılmışın dışında bir aydınlatma çözümü olarak karşımıza çıkıyor.

Hareketli yapısı sayesinde farklı senaryolar için birebir olan lamba başlıca; aydınlatma, masa üstü lambası ve duvar lambası olarak kullanılabiliyor. 270 derece dönme özelliğiyle kütüphane, ev, stüdyo, restoran ve ofis gibi alanlarda rahatlıkla kullanılabiliyor.

ATÖLYE Labs oluşumu dahilinde 9 kişilik bir ekibin aylar süren çalışmasının bir sonucu olan LIMINAL, tasarım açısından oldukça havalı gözüküyor.

Ürünün en büyük artılarından biri, kuşkusuz kişinin rahatına göre açı ayarlaması yapılabiliyor olması. Malzeme olarak yüksek kaliteli alüminyum bloklardan oluşan ürün, dayanıklılık konusundaki ihtiyaçlarınıza karşılık veriyor.

Tek bir çizgiden ilham alınarak geliştirilen minimalist yapısıyla dikkatleri üzerine çeken LIMINAL, fazla yer işgal etmeyerek bir lambadan beklenenin daha fazlasını sunmayı başarıyor.

 

 

Share:

Öğrenciliğin yanında teknoloji odaklı projelerde yer alırken aynı zamanda geleceğin bir parçası olmak için çalışıyor. Halen 3Dörtgen takımının içerik editörü olarak çalışıyor. 1999 İstanbul Doğumlu. Teknoloji ve bilim konusunda oldukça tutkulu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.