Günlük rutinden sıyrılıp daha önce yapmadığımız bir şeyi denediğimizde mental olarak gelişiyoruz, mutlu oluyoruz ancak günlük yaşantımız sosyal medya-okul (iş) arasındaki sonsuz döngüden ibaret olarak kalabiliyor. Bu, bir şeyleri öğrenmemizin, kendimizi geliştirmemizin ne kadar tatlı olduğu gerçeğini de unutturuyor.

Learn Something New (Yeni bir şey öğren) isimli web sitesi, Kristyna Zaplatel tarafından seçilerek oluşturulmuş, farklı alanlardan onlarca yararlı siteyi bünyesinde bulunduruyor. Dil öğrenme sitelerinden teknoloji içeriğine ulaşabileceğiniz sitelere, işinizi geliştirecek araçlardan yaratıcılığınızı tetikleyecek ortamlara kadar birçok farklı konuda, alanında güzel işler yapan platformlara yönlendiren bu liste, yaptığınız işte sizi daha iyi bir noktaya getirme potansiyeline sahipken günlük rutininizden kurtulup yeni şeyler keşfetmeniz için de güzel bir fırsat sunmuş oluyor.

Ekşi Sözlük’te yüzlerce insanın katkı sunarak benzer bir fırsat sunduğu bu başlığa da göz atarak hem şaşırtıcı hem de internetin derinliklerine inen hizmetlere ulaşabilirsiniz.

Eğer tasarımla ilgili iseniz veya yayıncılıkla uğraşıyorsanız ücretsiz olarak ulaşabileceğiniz font, stok fotoğraf, video ve benzeri tasarım öğelerinin bulunduğu web siteleri de buradan kontrol edebilirsiniz

Share:

administrator

1997’de Nevşehir-Ortahisar’da doğdu. Marmara Üniversitesi’nde Basım Teknolojileri eğitimi görüyor. Gazeteciliğe ve doğru bilgi alma hakkına inanan Hasan, bir Onaran olarak sosyal inisiyatifin ve eğitimin gücüne inanıyor, geleceğin nerede olduğunu araştırıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.