3 boyutlu yazıcılar, tekrar kullanılabilir uzay roketleri, genel yapay zeka, kuantum bilgisayarlar, blockchain, nanobotlar gibi evreni değiştiren yeni dinamiklerle ilgili meraklıları bir araya getiren bilgideneyim ve hayal paylaşım etkinliği olarak Ekim 2015’ten beri düzenlediğimiz konuşmaların altıncısını 16 Aralık 2017’de 3Dörtgen’de gerçekleştiriyor olacağız.

Bu sefer yıkıcı inovasyonun pazarlama ve markalar üzerindeki etkisini masaya yatıracağımız etkinlikte paylaşımcı olarak Bilgi Üniversitesi’nde öğretim görevlisi, Harvard Business Review yazarı, dijital iletişim danışmanı Ercüment Büyükşener söz alacak.

Markaların, teknoloji, pazarlama ve iletişim kesişiminde gelecekte nasıl şekil alması gerektiğini konuşacağımız etkinliğe kayıt olmak ve detaylı olmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

[add_single_eventon id=”3109″ show_excerpt=”no” ext_url=”https://www.gelecekburada.net/events/gelecekte-marka-olmak-gelecek-burada-konusmalari-6/” ]

Share:

administrator

Günümüzde gelişmesine tanık olduğumuz teknolojilerin gelecekteki kültürel çıktılarını araştırır; bilgi, deneyim ve ilham paylaşımı için çabalar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir