Konuşmalar, demolar, atölyeler, teknoloji gösterileri ve sergiler, etkileşimli enstalasyonlar, bire bir mentorluk, topluluk buluşmaları ve çok daha fazlasının bir arada bulunacağı Sonar Festivali bu yıl 6 – 7 Nisan’da Zorlu PSM‘de kapılarını müzik ve teknolojiseverlere açacak.

Gelecek Burada Konuşmaları‘nın altıncısında “Gelecekte Marka Olmak” başlığıyla  ağırladığımız Dijital İletişim Danışmanı Ercüment Büyükşener, bu sefer Sonar+D sahnesinde “Geleceğe Evhamlı Bir Bakış by Gelecek Burada” konuşmasıyla yer alacak.

[add_single_eventon id=”4281″ ev_uxval=”3″ ext_url=”https://www.gelecekburada.net/events/muzik-yaraticilik-ve-teknoloji-festivali-sonar/” ]

Sonar+D 7 Nisan Cumartesi günü yaratıcı topluluklara yönelik farklı disiplinler arasında diyaloglar oluşturmak üzere tasarlanmış 30’dan fazla etkinliği içerecek. 3Dörtgen ve Folt Space’in ortak gerçekleştireceği UV Mapping atölyesi ve EVHAM sergisi de yine 7 Nisan’da tüm katılımcılara açık ve ücretsiz olacak.

Detaylı Bilgi ve Kayıt için bu bağlantıyı takip edebilirsiniz.

 

Sonar+D ilgili detayları etkinlikten hemen sonra, bir klasik haline gelen etkinlik incelememizde bulabileceğiniz gibi,  Türkiye’de gazetecilik konusunda örnek olarak gösterebileceğimiz oluşumlardan birisi olan 140Journos‘un Whatsapp yayını üzerinden anlık olarak da takip edebilirsiniz.

Share:

administrator

1997’de Nevşehir-Ortahisar’da doğdu. Marmara Üniversitesi’nde Basım Teknolojileri eğitimi görüyor. Gazeteciliğe ve doğru bilgi alma hakkına inanan Hasan, bir Onaran olarak sosyal inisiyatifin ve eğitimin gücüne inanıyor, geleceğin nerede olduğunu araştırıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir