şubat, 2018

Tekrar eden bir etkinliktir.

19şub19:0022:00E-Spor Meet-up Her Ayın 3. Pazartesi Günü StartersHub'daEtkinlik Türü:Buluşma,E-spor,İstanbul,Oyun,Ücretsiz

Daha

Etkinlik Detayı

Teknolojiyi temel alan birçok farklı sektöre ışık tutan meet-uplar düzenleyen Meetupİstanbul’un, herkesin ilgisini çekebilecek ve gelecekteki kültürlerimiz için önemli bir yere sahip olan oyun kültürünü konu aldığı E-spor meet-up, her ayın 3. pazartesi günü StartersHub’da düzenleniyor.

Meetupİstanbul’ın diğer etkinliklerine sitemizdeki takvimden göz atabilirsiniz.

“Bilgisayar, Playstation, XBox ve mobil oyun… Artık “gamer” olmak için mekan ve araç tanımıyoruz. Bir oyunun hakkını vermek için kilometrelerce yürüdüğümüz ya da saatlerce evden çıkmadığımız oluyor. Siz de oyun dünyasında neler olup bittiğini merak ediyorsanız ya da “Benim bu konuda bir fikrim var, paylaşmak istiyorum.” diyorsanız haydi bize katılın.”

‘Her ayın üçüncü Pazartesi günü Meetup İstanbul’da hangi oyunun fırtınalar estirdiğini, bu fırtınanın asıl sebebini, gelecek yıllarda oyun dünyasında bizi nelerin beklediğini konuşalım. Oyunların gerçeklik kazandığı dünyada, bugünden ve dünyadan uzak kalmayalım.”

Detaylar ve kayıt için bu bağlantıyı takip edebilirsiniz.

 

Zaman

(Pazartesi) 19:00 - 22:00

Yer

StartersHub

Esentepe, No:, Ecza Sokağı No:6 İstanbul, Levent 34330

Organizatör

Meetup İstanbulmeetupistanbul(@)gmail.com

X